W każdy wakacyjny piątek zapraszamy na zabawę z DJ'em, koncerty oraz warsztaty taneczne na zielonych terenach „Parku Pary” przy Zabytkowej Kopalni Ignacy. Zrelaksuj się na leżaku lub tańcz w industrialnym otoczeniu podczas wyjątkowych wydarzeń tematycznych.

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latynoamerykańskim o pochodzeniu karaibskim rozwiniętym szczególnie na Kubie i w Ameryce, tańczonym do muzyki również nazywanej salsą. Hiszpańskie słowo salsa oznacza sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania. Tak przyprawione danie proponujemy Wam 12 lipca

KiS dance – Klaudia i Szymon oraz Laura to taneczny zespół instruktorów, którzy zmieniają życie tańcem. Uczą kobiety tańczyć z mężczyznami, mężczyzn z kobietami, a pary jak nie pokłócić się w tańcu. Klaudia uczy dziewczyny jak wydobyć kobiecość, Szymon mężczyzn jak być pewnym siebie. Prowadzą zajęcia indywidualne w Żorach. Mają na koncie setki zadowolonych par ponieważ są Szkołą Tańca, która poprzez bezpośredni dialog i taniec pomaga odkrywać siebie na nowo.

FACEBOOK

INSTAGRAM

W tanecznych zabawach towarzyszyć będzie uczestnikom znany z zeszłego roku DJ Pitt.

W każdy piątek wakacji, w ramach cyklu „Muzyczne piątki” zapraszamy na spotkania z muzyką w industrialnych przestrzeniach Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku!

W przypadku deszczowej pogody wydarzenie odbędzie się w budynku nadszybia Kościuszko.

Wstęp wolny.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.