W każdy wakacyjny piątek zapraszamy na zabawę z DJ'em, koncerty oraz warsztaty taneczne na zielonych terenach „Parku Pary” przy Zabytkowej Kopalni Ignacy. Zrelaksuj się na leżaku lub tańcz w industrialnym otoczeniu podczas wyjątkowych wydarzeń tematycznych.

Zespół Irek Dziedzic Blues Project zaprasza na koncert pt. „Projekt Tadeusz Nalepa”. Śląscy muzycy postanowili oddać hołd Ojcu polskiego bluesa który jest naszą wizytówką w świecie muzyki. Tadeusz Nalepa nie bez przyczyny jest tak nazywany. Jego wieloletnia kariera to pasmo wielu sukcesów a utwory które skomponował są absolutnymi klasykami gatunku. Nie można również zapomnieć o Bogdanie Loeblu – autorowi większości tekstów śpiewanych przez Nalepę. Charakterystyczna forma a także przekaz zawarty w tekstach Loebla sprawiają że nie da się przejść obok nich obojętnie. Prezentowany materiał to podróż w czasie przez twórczość Tadeusza Nalepy i grupy Breakout.

Skład:
Irek Dziedzic – gitara, wokal
Waldek Glomb – gitara
Lucek Kurda – bass
Michał Glomb – perkusja

W każdy piątek wakacji, w ramach cyklu „Muzyczne piątki” zapraszamy na spotkania z muzyką w industrialnych przestrzeniach Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku!

W przypadku deszczowej pogody wydarzenie odbędzie się w budynku nadszybia Kościuszko.

Wstęp wolny.

Kolejne „Muzyczne piątki”:

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.