Zabytkowa Kopalnia Ignacy, RetroGulasz oraz retroSZPUNTAfan zapraszają 24 września od godz. 11:00 na KOPALNIĘ BAJTÓW 2, czyli Retrogamingowe Party! Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli okazję przenieść się w czasie do lat 80. i 90. grając w gry na komputerach i konsolach z tamtej epoki.

W programie konkretna dawka grania na komputerach i konsolach z dawnych lat, takich jak Commodore, Atari, Amiga, Sega , Nintendo, Pegasus itd. Odbędą się także trzy turnieje z nagrodami rozgrywane przy wsparciu projektora.

Zabierz Swój ulubiony retro komputer, konsolę i baw się razem z nami! Część sprzętów udostępniają organizatorzy, ale jak zawsze liczymy na Was! Nie zapomnijcie o przedłużaczach, listwach zasilających! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Zapowiedź Kopalni Bajtów 2:
https://www.youtube.com/watch?v=2Spc6HxwHOU&t=127s

Imprezę zamknie koncert KATOD w wyjątkowych wnętrzach budynku nadszybia szybu Kościuszko!

KATOD – instrumentalna muzyka elektroniczna wykonywana na starych komputerach Commodore 64 i Atari, syntezatorach oraz gitarze elektrycznej. Cofniemy się do przełomu lat 80 i 90. Posłuchamy wykonywanej na żywo muzyki inspirowanej grami komputerowymi, muzyką filmową lat 80, czy klasyczną elektroniką z dodatkiem rockowego gitarowego pazura.

https://katodmusic.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/c/KATODmusic/videos

Start – 11.00
Koncert KATOD – 20.00
Stop – 21.00

Wlot:
– 20 zł (18+),
– 10 zł (dzieci i młodzież)

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.