Małe centrum nauki, sygnowane marką Centrum Nauki Kopernik

Celem projektu ERIH II jest zwrócenie uwagi na wspólne europejskie dziedzictwo przemysłowe oraz promocja turystyczna miejsc związanych z historią przemysłu. Obecnie Europejski Szlak Dziedzictwa Przemysłowego wiedzie przez Wielką Brytanię, Belgię, Holandię, Polskę, Ukrainę, Francję. Międzynarodową akcję WORK it OUT organizowaną przez ERIH jest prezentacja jednej choreografii tanecznej wykonaną w jednym czasie w 10 krajach. Taniec Work it out na zakończenie Industriady w przestrzeni fontanny parowej wykonają dziewczyny ze Studia Tańca VIVERO. Obecnie VIVERO skupia ponad 350 tancerzy w wieku od 4 do 45 lat, na różnych poziomach zaawansowania. Stery nadal dzierży Izabela Barska-Kaczmarczyk, która skupiła wokół siebie grupę swoich byłych uczennic a obecnie instruktorek i trenerek.

Przyłącz się i zatańcz z nami! Plac pary przy fontannie parowej. Dla chętnych przyłączenia się do tańca podajemy linka z którym można się nauczyć choreografii i całego tańca: Instrukcja, Taniec

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.